Список форумов Форум Форум
Форум
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   medals.phpНаграды   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   СудокуСудоку   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

новая власть
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 247, 248, 249  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум -> Политика
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пт Окт 07, 2016 4:21 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вчера обратил внимание, что в лифте почти все объявления с предложениями работы Раньше в основном всякие магазины да салоны красоты рекламировались.
_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пт Окт 07, 2016 5:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Войцех Балчун
1 год. ·
Шантажу пост:) Так, це правда. Я дійсно маю від певних менеджерів Укрзалізниці заяви на звільнення з відкритою датою. Зголошуючись працювати тут, ніколи не думав, що доведеться піти на такий крок. Хтось називає це шантажем. Мабуть, воно так і є. Але – це Україна. І тут, як показують події, розуміють тільки таку мову. А якщо немає іншої мотивації до ефективної і прозорої роботи, будемо діяти у спосіб, до якого люди тут звикли.
Мене зараз запитують: у чому підсумки моїх 100 днів тут? Відповідаю: я почав розуміти місцевий менталітет. Обіцяють одне – роблять інше, обіцяють- і не роблять, імітують роботу і – перекладають провину на інших. Не всі, далеко не всі! Але - страждає результат.
Я не хочу махати батогом. Хочу мати можливість працювати з менеджерами, і вищого, і середнього рівнів, директорами, начальниками департаментів, керівниками ПрАТів, котрі поділяють моє бажання і бачення реформ в УЗ. Хочу мати можливість звільняти одних і призначати інших. Та щойно мова про звільнення – і сміх, і гріх. Претендентів на вихід «з речами» звільнити по закону не можливо. Тому що вони - «хворі і на лікарняному». Причому заднім числом. Сьогодні маємо в УЗ цілу «епідемію панкреатиту». З довідками, без результатів обстеження і аналізів, але з діагнозами. Причому з приватних клінік. Для чого тоді ми утримуємо галузеву лікарню, якщо люди у нас так раптово «слабнуть», і за лікуванням звертаються деінде?
P.S. В Мінінфраструктури зустрічались сьогодні з бізнесом. Гострі питання перевезення зернових та вантажів металургів, гірничо-металургійного комплексу. Входимо у найскладніші місяці. Інформували про зроблене. Почули проблеми клієнтів. Разом будемо їх вирішувати.

_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Окт 09, 2016 9:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

По моему, лучше и не скажешь:

Цитата:
Alexandr Noinets
19 хв. ·
Проблемы - от искаженной системы координат. Крайне искаженной.
В нормальной системе координат позиция власти - это позиция Бирюкова, а позиция оппозиции - это позиция Доника.
А у нас позиция власти - это позиция Леши Гончаренко или там я не знаю, Пашинского, а позиция оппозиции - это позиция Юлии Володимиривны или там Новинского.
Слишком широкий спектр образуется. Потому что слишком запредельные пидоры на его полюсах. Что и нас лишает тормозов. Потому что если им можно - чо ж мне нельзя.

_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Ср Окт 19, 2016 11:52 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Опа! Заебись.


_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Ely
Мастер-Флудер I
Мастер-Флудер I


Репутация: +211/–14    

Зарегистрирован: 25.03.2008
Сообщения: 14260
Откуда: з чарівної країни
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пт Окт 28, 2016 10:10 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Просто какой-то Джон Ленон... О_о
https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/873226016145125/?__mref=message_bubble
_________________
Если не можете убедить, сбейте с толку!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Ср Ноя 02, 2016 3:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

5 раз

Цитата:
Роман Донік Король Сергей, как показала практика последних двух лет, до назначений, все такие лапочки и все такие адекватные, что аж оторопь берет что с ними происходит через пол года. А звільнять, в течении 5 минут, это сказки для людей не сталкивающимися с нашим законодательством. фиг так кого можно уволить просто так. а потмо еще по суду восстанавливаются. Генерала Хижего 5 раз увольняли и 4 раза он восстаналивался по суду

_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пт Ноя 25, 2016 6:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Rodion Shovkoshytnyi з Ольгою Решетиловою та ще 5.
6 год. ·
Було так.
Чиновник зневажливо висловився про загиблого воїна. Про воїна, який мав величезну повагу через те, якою був Людиною і ЯК воював.
Чиновник не думав, що його зневага вийде далі тої зали, де він то бовкнув.
Чиновник був здивований, стоячі вже за тиждень в колі з двох десятків активістів, волонтерів, ветеранів війни, журналістів, половина з яких проїхала 500 км аби особисто побачити його.
Чиновник пообіцяв, стоячи в колі з двох десятків громадян, особисто принести вибачення матері загиблого героя.
Чиновник переконував, стоячи в колі з двох десятків громадян, що його неправильно зрозуміли.
Чиновник заявив, стоячи в колі з двох десятків громадян, що віддниті він дуже підтримує присвоєння вулиці Ватуніна імені загиблого героя, який народився там і виріс, і де живе його мати.
Чиновнику не повірили. Чиновник не хотів, але його переконали добровільно піти на засідання міськради, де саме в цей час мали розглядати питання декомунізації вулиць міста. Чиновника змусили це все повторити перед депутатами міста. Чиновник обісрався. Чиновника змусили написати заяву на звільнення. Чиновника звільнено.
Місто декомунізовано.
Прецедент зроблено.
Героя вшановано.
Можна назвати це прикладною демократією.
Успіх акції був в тому, що все трималося в тайні. Про наш приїзд ніхто в місті не знав, крім кількох місцевих активістів та політиків, яким була довіра. Все суперово організував Roman Sinicyn. Він всіх і зібрав. Несподіванка мала свій ефект.
Ну, а на випадок, якщо "конкуріющі фірми" з числа бурштин-патріотів встигли б зорганізуватися і намагатися завадити прикладній демократії, з собою ми привезли команду добра і радості, усміхнені волохаті мармизи яких можна побачити на фотці в сусідньому дописі.
Залишається лише закликати громади бути більш активними в своїх містах, і процитувати одного відомого бєларуса-українця: "Требуй! Сражайся! Бороться – не сложно!" (мрію, що колись він цю пісню заспіває українською).
Гарного всім дня, друзі, і добрих справ.


А ведь могли бы написать сотню гневных постов про бездействие власти. Ничо не могут сделать как надо Так ведь и сына Порошенко без работы оставить можно!
_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Twilight Sparkle
Мастер-Флудер I
Мастер-Флудер I


Репутация: +211/–5    

Зарегистрирован: 16.05.2012
Сообщения: 26161

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пт Дек 09, 2016 3:31 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

сегодня в дипакадемии

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Twilight Sparkle
Мастер-Флудер I
Мастер-Флудер I


Репутация: +211/–5    

Зарегистрирован: 16.05.2012
Сообщения: 26161

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пн Дек 12, 2016 8:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

БПП выиграли выборы территориальных громад.


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вт Дек 13, 2016 11:53 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шото я ничо не понял
_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Twilight Sparkle
Мастер-Флудер I
Мастер-Флудер I


Репутация: +211/–5    

Зарегистрирован: 16.05.2012
Сообщения: 26161

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вт Дек 13, 2016 1:18 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

В рамках децентрализации села и небольшие города объединяются в громады, за этом им дают разные плюшки. Финальная стадия объединения - выборы в органы местного самоуправления(главы громад, старосты, депутаты). Вчера Нойнец хвастался, что в Николаевской области они взяли 5 из 5 глав объединенных громад.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Twilight Sparkle
Мастер-Флудер I
Мастер-Флудер I


Репутация: +211/–5    

Зарегистрирован: 16.05.2012
Сообщения: 26161

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вт Фев 28, 2017 8:30 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Порохобот

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Twilight Sparkle
Мастер-Флудер I
Мастер-Флудер I


Репутация: +211/–5    

Зарегистрирован: 16.05.2012
Сообщения: 26161

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пн Мар 13, 2017 1:14 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пн Мар 13, 2017 1:56 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

От у них паника будет, если Маск сюда таки намылится
_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
.
ящер-гриль
ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пн Мар 13, 2017 8:58 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой




_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум -> Политика Часовой пояс: GMT
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 247, 248, 249  След.
Страница 234 из 249

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB