Список форумов Форум Форум
Форум
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   medals.phpНаграды   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   СудокуСудоку   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Єдине повноцінне українське видання

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум -> Культура
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
УбийцаЛис
Флудер 3ого уровня
цитировать

Флудер 3ого уровня


Репутация: +1    

Зарегистрирован: 23.05.2006
Сообщения: 1262

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вт Июл 25, 2006 7:29 am    Заголовок сообщения: Єдине повноцінне українське видання Ответить с цитатой

Ну не люблю я глянцеві журнали,ну як не люблю,їх можна погортати,подивитися картинки,але читати їх неможна-бо вони отруйні,заряджені колосальною людською тупістю.Не люблю я ХЗМ та Молоко(хоча також переглядаю,бо іноді там можна побачити знайомих),але вони також заряджені тупістю,але іншого плана.Різні Афіші,КієвСіті,10дней-видання абсолютно комерційні-бо на меті мають не донесення інформації про різного плана події у місті,а просування товару спонсорів,піар закладів спонсорів та їх акції.Про різні газетки я взагалі промовчу.
Але от знайшла я собі одне видання,яке мене,так би мовити, вдовільнило,це відносно новий журнал "ШО".Редакція позиціонує себе як журнал культурного спротиву.Мета:інформування киян і не лише про те,що варто дивитися,читати та слухати.Є різна купа культурної аналітики.Подекуди він чимось дуже віддалено нагадує російський "Ом",але "ШО" подобається більше,бо це рідне-українське і велику увагу там приділяють рідному-українському.
Отже,якщо когось зацікавив,то раджу купити-почитати,доречі навіть виглядає він дуже пристойно,і тримати у руках приємно:)

Офіційний сайт
www.sho.kiev.ua
_________________
Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто, стою красивая! (с) Валерия Новодворская
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
тувалу
Приключенец 2ого уровня
цитировать

Приключенец 2ого уровня


Репутация: +1    

Зарегистрирован: 06.06.2006
Сообщения: 425

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вт Июл 25, 2006 12:22 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я вже про це "ШО" стільки чув,що мабуть треба вже його купити,та подивитись,ЩО воно ото "ШО"
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Имя
Сообщение

Смайлики
Дополнительные смайлики

 
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум -> Культура Часовой пояс: GMT
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы можете начинать темы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB