Список форумов Форум Форум
Форум
 
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   medals.phpНаграды   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   СудокуСудоку   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Крик души (какогото мужчины)
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум -> Кабинет Психолога
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
УбийцаЛис
Флудер 3ого уровня
цитировать

Флудер 3ого уровня


Репутация: +1    

Зарегистрирован: 23.05.2006
Сообщения: 1262

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Сб Дек 16, 2006 7:32 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Skeptic писал(а):
з чого це такі висновки?
Просто ти пригадай скільки раз на Галі різні виродки типу Харіса називали наших дівчат блядями... багато да? І як не соромно це визнавати, АЛЕ ЦЕ ПРАВДА! Ти навіть не уявляєш на що наші жінки здатні за гроші.... ніякої самоповаги.
Мені просто як то кажуть "За дєржаву обідна"...


хаха! фігня це все.думаєш.в РОСІЇ королеви цноти засідають усі....такі самі.з такими самими поглядами на життя і такі ж бідні
_________________
Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто, стою красивая! (с) Валерия Новодворская
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Skeptic
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +1/–1    

Зарегистрирован: 26.05.2006
Сообщения: 3571
Откуда: оттуда
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Сб Дек 16, 2006 7:54 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

та плював я на росію. Мені на наших дівчат дивитись іноді огидно стає...
_________________
"Заунивно бути наприкінці ХХ сторіччя січовим стрільцем" (с) О.Кривенко. На початку ХХІ бути січовим стрільцем не менш заунивно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Slav
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +31    

Зарегистрирован: 06.06.2006
Сообщения: 17227
Откуда: КиевЪ
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 8:27 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

УбийцаЛис писал(а):
мислення невдах...
я весь такий пасивний (в більш-менш нормальному розумінні слова),а Ви мене кохайте таким я є...фігня це все....з 3ма гривнями в гаманці


А як же ж високі почуття?
Невже прагнення кохати змінилося на прагнення купляти дорогу штукатурку, тряпки та авто?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Slav
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +31    

Зарегистрирован: 06.06.2006
Сообщения: 17227
Откуда: КиевЪ
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 9:33 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

прям якесь вселенське блядство
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
УбийцаЛис
Флудер 3ого уровня
цитировать

Флудер 3ого уровня


Репутация: +1    

Зарегистрирован: 23.05.2006
Сообщения: 1262

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 12:37 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Slav писал(а):
УбийцаЛис писал(а):
мислення невдах...
я весь такий пасивний (в більш-менш нормальному розумінні слова),а Ви мене кохайте таким я є...фігня це все....з 3ма гривнями в гаманці


А як же ж високі почуття?
Невже прагнення кохати змінилося на прагнення купляти дорогу штукатурку, тряпки та авто?


Хм, кохаєш людину за певні якості, для мене це інтелект, мужність, порядність.... я не думаю що вміння заробляти гроші.якось ці риси знецінює.можна все дуже класно поєднувати:)))

Чи Ви думаєте, що кохати щиро та відверто можна студента Васю,а коли ти кохаєш чоловіка, який має якийсь статок, то це обов"язково чза гроші...

Ви хлопці не плутайте грішне з праведним...я ,наприклад, собі ціну знаю, і розсувати ноги перед першим ліпшим з гаманцем не буду,бо гроші для мене не щось надзвичайне, а необхідність... Бо я вже чітко усвідомлює, що дуже рідко коли існує рай в шалаші...
_________________
Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто, стою красивая! (с) Валерия Новодворская
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Skeptic
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +1/–1    

Зарегистрирован: 26.05.2006
Сообщения: 3571
Откуда: оттуда
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 12:43 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

просто таки існує така практика, що жінки наші усе вимагають від чоловіка, то правда в дечому, що в тому крику душі з першого посту написано. Таке враждення, що вони самі працювати на сім"ю навть не збираються а хочуть щоб їх ніби алмаз до золотої оправи вставили і нічого більше. А чоловки що? рабська сила? тяглова худоба?
_________________
"Заунивно бути наприкінці ХХ сторіччя січовим стрільцем" (с) О.Кривенко. На початку ХХІ бути січовим стрільцем не менш заунивно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
УбийцаЛис
Флудер 3ого уровня
цитировать

Флудер 3ого уровня


Репутация: +1    

Зарегистрирован: 23.05.2006
Сообщения: 1262

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 12:46 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Skeptic писал(а):
просто таки існує така практика, що жінки наші усе вимагають від чоловіка, то правда в дечому, що в тому крику душі з першого посту написано. Таке враждення, що вони самі працювати на сім"ю навть не збираються а хочуть щоб їх ніби алмаз до золотої оправи вставили і нічого більше. А чоловки що? рабська сила? тяглова худоба?


ой.я думаю.що кожен з нас знайде собі те.що сам шукає...
а так, як ти написав думають лише дурки, які надивилися серіали "Королєва мафії" і т.д..... То від недостачі інтелекту.... і от вони не знайдуть собі те, що шукають, бо для того щоб щось вимагати треба відповідати самому поставленим вимогам:)
_________________
Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто, стою красивая! (с) Валерия Новодворская
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Slav
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +31    

Зарегистрирован: 06.06.2006
Сообщения: 17227
Откуда: КиевЪ
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:02 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цитата:
Хм, кохаєш людину за певні якості, для мене це інтелект, мужність, порядність.... я не думаю що вміння заробляти гроші.якось ці риси знецінює.можна все дуже класно поєднувати:)))

Чи Ви думаєте, що кохати щиро та відверто можна студента Васю,а коли ти кохаєш чоловіка, який має якийсь статок, то це обов"язково чза гроші...


Коли людина кохає за певні якості, це нормально, і немає нічого поганого у поєднанні "хорошого з корисним". Але є дуже багато прикладів коли жінки кидали коханих чоловіків заради грошей і йшли до мажорного лоха якому папа купив машину та відав свою фірму.

Цитата:
Ви хлопці не плутайте грішне з праведним...я ,наприклад, собі ціну знаю, і розсувати ноги перед першим ліпшим з гаманцем не буду,бо гроші для мене не щось надзвичайне, а необхідність... Бо я вже чітко усвідомлює, що дуже рідко коли існує рай в шалаші...


Це дуже схвально! Головне щоб ти не забула про свого хлопця коли раптом зустрінеш якогось Махмуда з Саудівської Аравії, який запропонує тобі золоті гори.
Доречі вже був такий приклад))) Знайома моєї співробітниці кинула хлопця з яким жила 7 років та пішла до якогось багатого аравійця, який дарував їй прикраси та видавав 1000у.е. на тиждень. В ітозі він подарував їй гарне кільце та запропонував одружитися (дівчинка мабуть вже розповіла та запросила всі гламурних подружок, щоб жаба задушила), а той, здається Насир поїхав додом і не повернувся, мабуть зрозумів за що його "кохали".
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Skeptic
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +1/–1    

Зарегистрирован: 26.05.2006
Сообщения: 3571
Откуда: оттуда
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

не знаю, чи мені такі попадаються чи всі такі, але за моїми підрахунками таких дурок 4 з 5.
_________________
"Заунивно бути наприкінці ХХ сторіччя січовим стрільцем" (с) О.Кривенко. На початку ХХІ бути січовим стрільцем не менш заунивно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
.
ящер-гриль
цитировать

ящер-гриль


Репутация: +262/–45    

Зарегистрирован: 21.06.2006
Сообщения: 53983
Откуда: град обреченный
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

УбийцаЛис писал(а):
Skeptic писал(а):
просто таки існує така практика, що жінки наші усе вимагають від чоловіка, то правда в дечому, що в тому крику душі з першого посту написано. Таке враждення, що вони самі працювати на сім"ю навть не збираються а хочуть щоб їх ніби алмаз до золотої оправи вставили і нічого більше. А чоловки що? рабська сила? тяглова худоба?


ой.я думаю.що кожен з нас знайде собі те.що сам шукає...
а так, як ти написав думають лише дурки, які надивилися серіали "Королєва мафії" і т.д..... То від недостачі інтелекту.... і от вони не знайдуть собі те, що шукають, бо для того щоб щось вимагати треба відповідати самому поставленим вимогам:)

таких процентов 90
_________________
я ізвіняюсь, але шо це за криса у нас у менеджерах сайту?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
УбийцаЛис
Флудер 3ого уровня
цитировать

Флудер 3ого уровня


Репутация: +1    

Зарегистрирован: 23.05.2006
Сообщения: 1262

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:11 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Slav писал(а):
Це дуже схвально! Головне щоб ти не забула про свого хлопця коли раптом зустрінеш якогось Махмуда з Саудівської Аравії, який запропонує тобі золоті гори.
Доречі вже був такий приклад))) Знайома моєї співробітниці кинула хлопця з яким жила 7 років та пішла до якогось багатого аравійця, який дарував їй прикраси та видавав 1000у.е. на тиждень. В ітозі він подарував їй гарне кільце та запропонував одружитися (дівчинка мабуть вже розповіла та запросила всі гламурних подружок, щоб жаба задушила), а той, здається Насир поїхав додом і не повернувся, мабуть зрозумів за що його "кохали".


хм, я думаю, що як предмет розмови я тут взагалі не маю бути, хіба що коли я САМА кажу щось про себе, Славе. Для того, що висувати якісь припущення хто до кого і від кого піде та за яких обставин треба хоч трохи знати людину....а робити якісь узагальнення - це дуже невиправдана справа...а-ля всі жінки корисні бляді:) Так саме я можу сказати, що всі чоловікі безмоскі вилупки та блядуни, але це буде не про чоловіків та їх проблеми, а про мене і мої проблеми з ними...Відчуваєте про що я? Я Вам всім знову кажу і буду казати, що є різні люди, різні жінки: шалави, корисні, дурепти, розумні, чуйні, прагматичні...і не треба узагальнювати...фігня це все
_________________
Вы все дураки и не лечитесь! Одна я умная, в белом пальто, стою красивая! (с) Валерия Новодворская


Последний раз редактировалось: УбийцаЛис (Вс Дек 17, 2006 1:33 pm), всего редактировалось 4 раз(а)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Skeptic
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +1/–1    

Зарегистрирован: 26.05.2006
Сообщения: 3571
Откуда: оттуда
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:28 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

фігня не фігня, а більшість таки корисні бляді
_________________
"Заунивно бути наприкінці ХХ сторіччя січовим стрільцем" (с) О.Кривенко. На початку ХХІ бути січовим стрільцем не менш заунивно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Skeptic
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +1/–1    

Зарегистрирован: 26.05.2006
Сообщения: 3571
Откуда: оттуда
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:29 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мені от цікаво це тільки в нас так чи скрізь така фігня коїться?
_________________
"Заунивно бути наприкінці ХХ сторіччя січовим стрільцем" (с) О.Кривенко. На початку ХХІ бути січовим стрільцем не менш заунивно.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Slav
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +31    

Зарегистрирован: 06.06.2006
Сообщения: 17227
Откуда: КиевЪ
Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Вс Дек 17, 2006 1:38 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

УбийцаЛис, просто розповів історію))) і ні до кого її не відносив, тим більше до усіх жінок...Звичайно що далеко не всі жінки здатні на таке, чи то мільонерів на всіх не вистачає, чи то через мораль, не суттєво.
Звичайно що люди різні))) Але оттаких дуреп про яких йде мова, хочеться просто використовувати й кидати на смітник.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ольонка
Мастер-Флудер I
цитировать

Мастер-Флудер I


Репутация: +2    

Зарегистрирован: 16.10.2006
Сообщения: 4108

Награды: Нет

СообщениеДобавлено: Пн Дек 18, 2006 4:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Slav писал(а):

За всех не ручаюсь, но я к примеру не ищу такую чтоб испытывала ко мне ложные чувства из-за денег.Хотеть конечно можно многого, но иногда реальность развеевает мечты.

ищи...найдешь - хорошо...а не найдешь - тоже хорошо: нима достойных...сможешь гордится собой :-)
я тоже за всех не ручаюсь, но думаю, что не само наличие денег является определяющим, а скорее способность их зарабатывать, а это уже переплетается с личностными качествами.
каждый получает то, чего достоен
Лера,
Цитата:
я думаю.що кожен з нас знайде собі те.що сам шукає...


а насчет этого:
Цитата:
оттаких дуреп про яких йде мова, хочеться просто використовувати й кидати на смітник

ну дык так и делай...только потом не удивляйся, что тебя тоже могут использовать.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Имя
Сообщение

Смайлики
Дополнительные смайлики

 
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Форум -> Кабинет Психолога Часовой пояс: GMT
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
Страница 3 из 5

 
Перейти:  
Вы можете начинать темы
Вы можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Русская поддержка phpBB